Joshua LeonardI

Joshua Granville Leonard

7,2
3 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joshua Leonard

TBWP

użytkownik usunięty

Nienawidzę go za to co on i jego koledzy mi zrobili. Ja uwierzyłem w The Blair Witch Project i teraz jestem ZAŁAMANY

on tylko gra tam rolę - to nawet przecież nie jego scenariusz, a poza tym film jest świetny i ma dobrą wymowę ; to chyba horror jaki miałam okazję obejrzeć ; pozwól odpłynąć wyobraźni i będzie luz .........

Zina

i tak kazdy wie ze blair witch to klamstwo producenci filmu wymyslili ta cala legende

arturek

Nawet jeśli teraz każdy wie to wcześniej niemal każdy poszukiwał informacji o tej legendzie. Zresztą... legendę całkiem ciekawą.

jean_doe

nie wiem jak inni ale ja BWP ryłam ze smiechu:D komedi całkiem w deche:) a kolo jest takiem, zwykłym aktorem, który teraz pokazał sie na ekranie z grochowksa i bedzie na jezykach... juz jest

użytkownik usunięty
ivula

Coś Ty... To najstraszniejszy horror jaki widziałam! Obejrzyj sobie Zejście, na tym to dopiero jest głupawka! BWP jest straszny, ważne, by wczuć się w klimat. Wyobraź sobie, że Ty śpisz w nocy w lesie, a jak sie budzisz słyszsz płacz jakichś dzieci (w środku lasu). Maskra. To było bardzo realistycznie nakręcone, dlatego lepiej można było wczuć się w cały ten klimat i że tak powiem - posrać się ze strachu. :P
Ja też się nabrałam :P Szkoda, że to wszystko na serio się nie stało, że to fikcja, bo fajna legenda by była.

'Szkoda, że to wszystko na serio się nie stało, że to fikcja'
sie zastanów dziewczyno co mówisz... to może powiesz jeszcze że fajnie że był holokaust, bo można bez wstydu beczeć na filmach o nim i się bać...

użytkownik usunięty
Przebijsnieg_2

w sumie słuszne spostrzezenie... :P nie zastanowilam sie nad tym, nir mialam nic zlego na mysli
ale z drugiej strony gorsze historie sie zdarzaja

to nie chodzi o to zeby ludzie gineli, ale wkurzajaca jest ta cala otoczka, ze to niby prawda bo najpierw nie czytajac nic na ten temat i ogladajac uwierzylam w to pomimo, iz wydawalo sie troche glupawe, bo niby o wiedzmie, ale pozniej jak poczytalam to troche sie zawiodlam...aczkolwiek gra aktorow byla bardzo realistyczna...

użytkownik usunięty
Agusia

Dokladnie. (zakrotkoduzozakrotko.wciazzakrotko)

Agusia

Przecież o to chodzi w filmie, żeby Ci się wydawało że to prawda. Tak jest film zrobiony, nie wiem co jest w tym wkurzającego;). Byłaby jakaś siara straszna, gdyby gra aktorów była nierealistyczna;).

Przebijsnieg_2

no dobrze, ale ja oglądając każdy film mogę go uważać za realistyczny a tu cala otoczka i tyle hałasu narobionego, ze niby to wszystko prawda a tak na serio to kolejna bajeczka...

Agusia

Ale powtarzam, film jest tak zrobiony, takie było zamierzenie i tak wyszło, nie ma co mieć o to pretensji;).

Przebijsnieg_2

Ja wcale nie mam pretensji bo i tak oceniłam ten film bardzo dobrze:) i mi się podobał:) tylko przed obejrzeniem i w trakcie jak nic nie wiedziałam na ten temat tylko że film jest na faktach to się trochę bałam a później jak poczytałam to pierwsze wrażenie minęło...

Agusia

Ja robiłam w majty na tym filmie :P Oglądałam go sama w nocy w prawie pustym pokoju (bez łóżka, bo trwała przeprowadzka) no i szczerze przyznam, że to był jeden z niewielu filmów na jakich się bałam :D lubię filmy robione w ten sposób. Drugim filmem, który kręcono tak samo i na którym się bałam był Paranormal Activity :)

Nie łam się stary, ja też wierzyłem ;) ale i tak kocham Blair Witch Project.

DamianGoreFan1993

a ja wierzylem ze "Czwarty Stpień" jest na faktach i co i lipa;/

http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+stopie%C5%84-2009-482468

choc i tak ten film kocham:P

pozdro:)

GustGustaw85

sorrka

*Stopień

GustGustaw85

W Muminki też wierzysz?

32ywis

W Muminki nie wierzę ale w Bukę na pewno :) Zryła mi psychę;D

GustGustaw85

Hahahaha xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones