Łukasz LewandowskiI

7,3
5 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Lewandowski

No theme

użytkownik usunięty

Ja bardzo bardzo lubię Łukasza Lewandowskiego. Jesli ktoś go też lubi to niech pisze! Bo to najsłodszy polski hobbit. Jego głos jest cudowny. Ostatnio bral udział w "Dwóch wieżach" słuchowisku na podstawie "Władcy Pierścieni"

masz rację! jest przeuroczy! i uważam, że jest znacznie lepszy niż bożyszcza nastolatek typu Paweł Deląg (który też jest dobrym aktorem)! chciałabym oglądać więcej filmów z jego udziałem! a poza tym, w "Sponie" był fantastyczny!

Też bardzo mi się podobał w "Sposobie na Alcybiadesa" naprawde dobry aktor i szkoda ze gra mało w filmach, ale nie dziwię się w Polsce trudno o dobry film. A wogóle to genialny głos...

też go uwielbiam! :) To naprawdę dobry aktor i jest strasznie uroczy. Ciamciara to moja ulubiona postać w "sposobie na Alcybiadesa", a Łukasz Lewandowski zagrał go fantastycznie!

10 lat temu, konto zostało usunięte. A sympatia nie wygasła. Jest nawet większa, z każdym wywiadem, który pokazuje naszego bohatera jako naprawdę ciekawą i niezwykłą osobę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones