PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5479}

Nadbagaż

Excess Baggage
6,5 5 282
oceny
6,5 10 1 5282
Nadbagaż
powrót do forum filmu Nadbagaż

Boski Benicio!

ocenił(a) film na 5

Co za przystojniak... Nie mogłam się skupić na nikim innym :) W 97 miał akurat trzydziestkę...i myślę, że dla wielu aktorów, to złoty wiek dla urody :D

ocenił(a) film na 10
kobieta_kot

Racja :) Normalnie jestem nieprzychylna złodziejom ,ale jak zobaczyłam tego to uff każdy by zmiękł i też bym była natrętna jak ta dziewczyna :P
Facet ma fajny wzrok ,trochę jak cpun:p ,ale taki niebezpieczny i te wsłosy heh :)

ocenił(a) film na 8
Karola_018

o tak popieram, rzeczywiscie jakby lekko przyćpany ale jak widac nie tylko w tym filmie....ciasteczko:)

vampire_12

Mi on się strasznie kojarzy z Riccardo Scamarcio!
W filmie podobało mi się jak on gadał..w nie których momentach jak nakręcony xDDD

ocenił(a) film na 8
RonnieDeath

Uwielbiam Bencia w tej roli i te jego spojrzenia i głos :) xD ach można się rozpłynąć. A na końcu come on, come on ... rozpłynęłam się :) fakt on przeważnie wygląda w filmach jakby był przyćpany, ale to mu dodaje uroku :)

ocenił(a) film na 10
Kacorek89

No Benicio to juz tak ma :D z tym swoim zabojczym spojrzeniem :D. Fakt te worki pod oczami dodaja mu takiego wygladu jak by byl przycpany :P. Glos... niesamowity, a jak mowi po hiszpansku, to juz calkiem mam wymiek... <3 Ta wiecznie rozwichrzona czupryna i taka buzka niby chlopiec a mezczyzna, niby mezczyzna a chlopiec... Oj Benicio ma w sobie to cos... Jego urok wprost powala... Jest nieziemski nawet teraz kiedy ma 45 lat a z filmu na film udowadnia, ze jest rowniez swietnym aktorem. Nie ma takiej roli, ktora by mu nie wyszla, nie ma takiego filmu, z jego udzialem, ktory by mi sie nie spodobal. Jak on gra w jakims filmie, to moze to byc najglupsza glupota a on i tak wypada cudnie! <3 Jest jak wisienka na torcie, jak czekolada z bita smietana i truskawkami... Yummy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
akrobatiks

A twoja, panno klaudio kiki zjada guziki?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
akrobatiks

Słabe to, klaudia, wystarczy poczytać twoje inne posty, nie umiesz się maskować. Znowu świnia programująca coś tam, podniecanie się Halle Berry itd., tak jakby FW był stroną dla dorosłych, zachwycanie się rzeźbą Seana Penna. No i wszechobecne wulgaryzmy, wyzywanie od gejów czy pouczanie ludzi na temat ortografii (!), panie "literówka". Hahaha.
BTW. Większość twoich postów, w których używasz wulgaryzmów, została zgłoszona do moderacji. Nie umiesz żyć bez obrażania ludzi, więc tym kontem też niedługo się nacieszysz. Administracja tego portalu już cię bardzo dobrze zna.

akrobatiks

Na przyszłość - jeśli masz zamiar znów założyć podróbę mojego konta, to proponuję, żebyś napisał "adlerxx" przez duże I (i jak Ignacy). Jakoś na to nie wpadłeś, tylko bawiłeś się w jakieś podkreślniki. Pisane przez duże I wygląda bardziej podobnie do pisanego przez małe L.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kobieta_kot

Film był super ;D też podobał mi się ten moment c'mon c'mon xD
A co do Benicia uważam, że raz jest pięęękny a raz ohydny ;) , zależy od sceny i ujęcia. I strasznie mi przypomina Brada Pita :D , moim zdaniem w niektórych momentach jest identyczny jak on ;)

ocenił(a) film na 6
kobieta_kot

Haha! Oglądałam pierwszy raz, jak miałam jakieś 12 lat i też Benicio był powodem, dla którego oglądałam film jeszcze ze dwa razy. :P Specyficzny typ urody, ale bruneci na ekranie od zawsze podbijali moje serce.

ocenił(a) film na 7
kobieta_kot

Haha widzę, ze to nie tylko mnie się tak podobał :) ah... mógłby mnie porwać ;)

ocenił(a) film na 6
kobieta_kot

Ten koleś wygląda jak szkapa i to niby trener

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones