PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=936}
8,1 771 214
ocen
8,1 10 1 771214
7,3 47
ocen krytyków
Gladiator
powrót do forum filmu Gladiator

Uważam że ,,Gladiator" to najlepszy film i się pytam:jakie filmy mi więc polecacie?

BIOLLANTE

Komuś z twoim gustem? Harry Potter

dani2706

Oglądałem jeden film o Harrym Poterze i niezbyt mi przypadł do gustu ale i tak dzienx za odp.

BIOLLANTE

Filmów na poziomie Gladiatora jest mnóstwo a HP to była ironia. Wyspa Tajemnic, Prestiż albo Skazani na Shawshank.

dani2706

Dzięki za prawdziwą odp., dodaje do ,,na pewno obejrzę"

ocenił(a) film na 10
BIOLLANTE

Z tych co wymienił dami2706 wszystkie są słabsze od Gladiatora :P Obejrzyj sobie Lawrence'a z Arabii :) Arcydzieło cenione wyżej niż Gladiator, ogląda się świetnie ;) Wielkie kino. Dałem to za przykład, bo to też epicki film :) Może Ci się spodobać.

ocenił(a) film na 10
BIOLLANTE

"Braveheart", oh yeah!

użytkownik usunięty
BIOLLANTE

BRAVEHEART obowiązkowo.

BIOLLANTE

zielona mila, nietykalni, infiltracja, skazani na shawshank, prestiż i siedem dusz

ocenił(a) film na 9
BIOLLANTE

FORREST GUMP, OJCIEC CHRZESTNY, FILADELFIA, LEON ZAWODOWIEC. LOT NAD KUKULCZYM GNIAZDEM

BIOLLANTE

Magnolia, Dawno temu w Ameryce, Aż poleje się Krew, "Dobry, Zły i Brzydki", Piękny Umysł.

ocenił(a) film na 10
BIOLLANTE

O kilku pozycjach zapomnieliście --> "Speed", "Raport mniejszości", "Elizjum", "Terminator 2", "Labirynt" (ten z Jennifer Connelly i Davidem Bowie), "Gdzie mieszkają dzikie stwory", "Nostalgia Anioła", "Jeśli tylko" (to musisz obejrzeć obowiązkowo ze swoją dziewczyną, a po seansie nic nie mówić, tylko mocno ją przytulić... noooo, najwyżej powiedz jej, że jest całym Twoim światem... ;-) Wymieniać można jeszcze długo, ale może na początek wystarczy :-)

ocenił(a) film na 10
BIOLLANTE

A bym zapomniał --> "Niekończąca się opowieść" (koniecznie z dzieciakami, jeśli masz - tylko weź wersję z lektorem... :-)

ocenił(a) film na 10
BIOLLANTE

Na pewno Braveheart, Forrest Gump, trylogia Godfather, Chłopcy z ferajny, Cinema Paradiso, Seven, Alien i Aliens, Łowca androidów, Stowarzyszenie umarłych poetów, Zapach kobiety...

ocenił(a) film na 9
BIOLLANTE

Jeśli interesują cię filmy historyczne to oczywiście wspominany już Braveheart, Troja, Alexander, 300 i Jak zostać królem. Miłego oglądania. :)

użytkownik usunięty
BIOLLANTE

300 , krolestwo niebieskie, troja,krol artur, to genialne filmy ale jedynie krolestwo niebieskie i braveheart moga mu troche dorownac powtarzam troche

BIOLLANTE

Braveheart i Patriota z Melem Gibsonem. Oba wymienione wraz z Gladiatorem to najlepsi przedstawiciele swoich gatunków. Bez wątpienia.

ocenił(a) film na 9
victorr

Patriota to tylko odgrzany kotlet z przemielonego i dosolonego Bravehearta, który był fantastyczny. A Patriota cóż. Tylko średni.

ocenił(a) film na 9
BIOLLANTE

Skąd można pobrać wersje reżyserską z napisami pl która zajmuje max 3G ?
Lub standardową wersje ale również napisy pl ( max 2G ) ?
Wiele już stron przeleciałem i same kolosy
4.36 GB , 6.86 GB , 8.01 GB , 14.19 GB , 20.01 GB a najgorsze jest to że wszystko z Lektorem !
Dzięki z góry za pomoc :)

ocenił(a) film na 5
BIOLLANTE

300 - tak samo durny i sztucznie patetyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones