PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438286}

Cierń

Splinter
5,0 6 233
oceny
5,0 10 1 6233
Cierń
powrót do forum filmu Cierń

Całkiem niezłe

ocenił(a) film na 6

Jak na ten budżet, rok i scenariusz, to w sumie całkiem znośny film. Osobiście uważam, że lepszy niż taki na przykład Dom Diabła, który miałam wątpliwą przyjemność oglądać niedawno.
Perełka to to nie jest, niektóre momenty naciągane. No bo... Już widzę gościa, któremu pustak urywa rękę, a on wychyla sobie piwko, zaprawia się tabletkami i właściwie śmiga jak te postaci z rpgów: -5 do prędkości, -10 do zręczności, ale wysadzić stancje benzynową dalej dam radę. No i strzelę sobie z dwururki przeładowując siłą woli. To samo z tymi pomniejszymi potworkami, które były w środku, a jednak się na nich nie rzuciły... No, mistrzostwo to nie było, ale nie wynudziłam się. Na nudny wieczór w sam raz.

ocenił(a) film na 5
namii

Pomysł na film całkiem niezły i mógłbym dać nawet 6/10, niestety praca kamery w bardziej dynamicznych momentach popsuła cały efekt.

użytkownik usunięty
Brehen

Miałem dokładnie to samo, gdyby ta kamera tak się nie trzęsła, to byłby niezły, ale niestety w końcówce nie było nic widać, dlatego tylko 4. Ale pomysł i klimat całkiem niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones